Brak danych
Brak danych

Obsługa merytoryczna projektu

Brak danych
prof. Marek Niezgódkanr ORCID0000-0002-2323-5203

Dyrektor Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii UKSW, Kierownik projektów i badań prowadzonych przez CNT UKSW w dziedzinach: informatyka, cyfryzacja, medycyna, analityka danych.
Specjalista w dziedzinie matematyki stosowanej, ekspert od modelowania matematycznego procesów i obliczeń wielkoskalowych. Modelowanie matematyczne procesów rozwoju w układach o strukturze złożonej.

Kierujący badaniami.

prof. dr hab. Jacek Tomczyk
j.tomczyk@uksw.edu.plnr ORCID0000-0002-0605-665X

Profesor z obszaru biologii człowieka (antropologii). Zainteresowania badawcze obejmują obszar osteologii oraz odontologii. Współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi w kraju i zagranicą (m.in. Chorwacja, Austria, Francja, Niemcy, Wielka Brytania). Jest autorem i współautorem ponad 90 recenzowanych prac badawczych i przeglądowych. Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, członek Europejskiego Towarzystwa Antropologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Paleoodontologicznego. Członek Polskiej Akademii Umiejętności.

W projekcie odpowiada za koordynację merytoryczną od strony anatomiczno-antropologicznej.

dr n. med., inż. Piotr Regulski
p.regulski@uksw.edu.plnr ORCID0000-0002-3692-3582

Doktor jest autorem ponad 30 publikacji i wystąpień zjazdowych, Działalność naukowa i badawcza obejmuje zakres zagadnień związanych z metodami przetwarzania obrazów medycznych (TK, CBCT, MRI, USG, cefalometria, pantomografia) i mikrotomograficznych, algorytmami segmentacji, wspomaganiem komputerowym w medycynie, stomatologii i ortodoncji, modelowaniem do druku 3D oraz wirtualnej rzeczywistości. Prace badawcze dotyczą również zagadnień związanych z antropologiczną analizą historyczną materiałów kostnych i zębowych.
Członek założyciel Towarzystwa Wizualizacji Naukowej – VisNow.org.

W projekcie odpowiada za koordynację merytoryczną oraz za opracowanie platformy wizualizacyjnej.

inż. Mariusz Białowarczuk
m.bialowarczuk@uksw.edu.pl

Specjalista zajmujący się przede wszystkim szeroko pojętym wspomaganiem komputerowym prac inżynierskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie druku 3D, pracujący na szeregu różnych urządzeń z dziedziny technik przyrostowych oraz technik digitalizacyjnych. Praktyk doświadczony również w obszarze projektowania i wdrażania w życie produktów prototypowych wspomaganych szybkim prototypowaniem.

W projekcie odpowiada za digitalizację materiałów szkieletowych.

mgr Wojciech Nowak
w.nowak@uksw.edu.pl

Grafik 3D z wieloletnim doświadczeniem w branży digitalizacji 3D, ze znajomością specjalistycznego sprzętu oraz oprogramowania służącego do zbierania i obróbki danych geometrycznych oraz tekstury obiektów. Ma w swoim portfolio projekty digitalizacji zabytkowych budynków, dzieł sztuki, szczątków ludzkich czy obiektów przyrodniczych.

W projekcie odpowiada za digitalizację materiałów szkieletowych.

Brak danych
Brak danych

Obsługa administracyjna projektu

Iwona Wendel
Agnieszka Szpringer-Lachowska
Anna Guzik
Dorota Tokarska

Brak danych
{"transaction":[],"path":"nasz-zespol","transaction_package":[],"session_id":"1be3e9438925266ae3ad32e51de1aa05"}
{"top":"top","header":"header","breadcrumb":"breadcrumb","content":"content","cookie":"cookie","content-top":"content-top","tree":"tree","model-main":"model-main","search":"search","filter":"filter","slider":"slider","content-bottom":"content-bottom","login-fixed":"login-fixed","naglowek-podstron":"naglowek-podstron","footer":"footer","sponsor":"sponsor","slider-content":"slider-content"}